DDCUP 6. DÍL

Richard Genzer předal pohár vítěznému dětskému domovu!

DSC_0393-001

Dětské domovy, které v letošním roce závodily v rámci Dětského domov cupu zakončily svoji letošní sportovní sezonu opět v Divadle Broadway. Do Prahy přijelo 30 týmů z celkových 51, které letos bojovaly v pěti sportovních soutěžích: v lednu v turnaji ve stolním tenise, v květnu v běžeckém trojboji a velkém fotbalovém turnaji, v září v beachpřehazované a v říjnu v závodě na kolech.

„Dětský domov cup pořádáme dvanáct let a povedlo se nám vytvořit všestranný sportovní projekt, který děti z dětských domovů baví a protože kromě sportu nabízí i vědomostní část, může je i něco nového naučit, „ říká Michaela Veselá z pořadatelské 1. Sportovní. Kromě dárků a cen si děti odvezly i zážitek z Vánoční partičky. Dárky a ocenění dětem předali její hlavní protagonisté. „Děti jsou skvělé obecenstvo a rádi jsme podpořili dobrou věc,“ řekl Richard Genzer. Mezi předávajícími byli i zástupci partnerů akce, pplk. Mgr. Zuzana Pidrmanová a kpt. Bc Petra Literová z Policejního prezidia České republiky a nprap Eva Řádková z Krajského ředitelství policie hl. města Prahy..

Vítězem se letos stal a obří putovní pohár na rok získal dětský domov Dlažkovice s 297 body, druhý skončil loňský vítěz Horní Slavkov a Cheb s 266 body a bronzovou příčku obsadil pořadatelský dětský domov Dolní Počernice se 196 body. „ Pro náš dětský domov je to ohromný úspěch a já jsem vděčný dvojnásob…dětem, které celoročně sportovaly a poctivě se připravovaly na všechny závody a pak našim „tetám a strejdům“, kteří mají velký podíl na letošním úspěchu,“ řekl Martin Lněnička ředitel závodu a ředitel Dětského domova v Praze Dolních Počernicích.

Dětem, vychovatelům a partnerům projektu děkujeme za pomoc v roce 2015!

Poděkování patří partnerům:

Fotbalová asociace České republiky, Hlavní město Praha, Policejní prezidium České republiky, Policie ČR krajské ředitelství hlavního města Prahy, Městská policie Praha, Pro Football , České dráhy, Crocodille , Kadeřnický servis, Golemfinance, Dorty domu, Prescogroup a Divadlo Broadway

Pořádali: Dětský domov Dolní Počernice a 1. Sportovní

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: