DDCUP 4. díl

Čtvrtý díl Dětského domov cupu vyhrály Dlažkovice! 

Více fotek na : http://www.facebook.com/www.ddcup.cz

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

31 týmů z dětských domovů z celé republiky se sjelo do Prahy, v sobotu 19. září, na čtvrtý díl Dětského domov cupu 2015. Turnaj v beachpřehazované se hrál, jako každý rok, v Beachklubu Ládví.

V krásném, téměř letním dni, bojovaly čtyřčlenné týmy z dětských domovů O pohár Michala Novotného. Reprezentant ČR ve snowboardcrossu, několikanásobný mistr ČR a vítěz závodu světového poháru byl i letos patronem tohoto dílu Dětského domov cupu. Po mnoha dramatických zápasech zvítězily Dlažkovice, když porazily pražský tým, dětský domov z Dolních Počernic a odvezly si z Prahy 64 bodů do celkového bodování závodu. Dolní Počernice si připočtou 58 bodů a třetí skončil s 53 body Nepomuk.

Radost dětem i dospělým udělali fotbalisté Michael Krmenčík a Ondřej Vrzal. Při slavnostním vyhlášení výsledků dětem předali dárky a ceny od partnerů turnaje a fotbalové dárky od FK Dukly Praha. „Moc příjemná akce, já i Ondra jsme si to užili a jsem rád, že můžeme děti pozvat na naše příští utkání, kdy hrajeme doma s Brnem,“ řekl Michael Krmenčík, střelec včerejšího krásného gólu při zápase s Jihlavou.

Velký dík patří partnerům projektu i dětským domovům. Všichni se již chystají na další, letos poslední soutěžní, 5. díl Dětského domov cupu. Při cyklistickém závodě budou mít dětské domovy poslední šanci nasbírat body do celkového ohodnocení DDCUP 2015. Cyklistický závod Prevencí proti nehodám proběhne  2. a 3. října v Praze Dolních Počernicích pod patronátem Městské Policie Praha. 

Poděkování patří partnerům:

Fotbalová asociace České republiky, Hlavní město Praha, Policie České republiky, Beachklub Ládví, Crocodille, České dráhy, Dorty Domů, Egmont Publishing a FK Dukla Praha

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: