DDCUP 2013 Slavnostní vyhlášení výsledků

FOTKY:

https://plus.google.com/photos/103061729889592702563/albums/5952379148358144561

Casanova předal v Divadle Broadway pohár vítěznému dětskému domovu!

foto4-002    foto8-002

Dětské domovy, které v letošním roce závodily v rámci Dětského domov cupu zakončily svojí letošní sportovní sezónu s herci Divadla Broadway. Do Prahy přijelo 38 týmů z celkových 58, které letos bojovaly v pěti sportovních soutěžích: v lednu v turnaji ve stolním tenise, v květnu v běžeckém trojboji a velkém fotbalovém turnaji, v září v beachpřehazované a v říjnu v závodě na kolech.

Kromě dárků a cen si děti odvezli i zážitek z muzikálu. Dárky a ocenění dětem předali hlavní protagonisté muzikálu Casanova, Pepa Vojtek, Marian Vojtko a Radka Fišarová.

„Mám radost, že se představení dětem líbilo a, že jsme mohli děti z dětských domovů podpořit“, řekl Marian Vojtko, jeden z patronů Dětského domov cupu.

Vítězem se letos stal a obří putovní pohár na rok získal, dětský domov Čeladná s 259 body, druhý s rozdílem pouhého jednoho bodu skončil loňský vítěz Nová Ves u Chotěboře s 258 body a třetí je s 225 body dětský domov Horní Slavkov.

V rámci slavnostního večera se děti mohly vyfotit také s pohárem mistra fotbalové ligy.  „S dětskými domovy dlouhodobě spolupracujeme a tak jsem rád, že v rámci Trophy tour proběhla jedna ze „zastávek“ ligové trofeje právě při vyhlášení výsledků Dětského domov cupu“, řekl Tomáš Křivda, marketingový ředitel AC Sparta Praha.

Dětem, vychovatelům, partnerům projektu i dobrovolníkům děkujeme za pomoc a těšíme se na všechny příští rok při 11. ročníku soutěže Dětský domov cup!                

Poděkování patří partnerům: Hlavní město Praha, Fotbalová asociace České republiky, Pro Football , České dráhy, Crocodille , Golemfinance  a Divadlo Broadway

Pořádali: Dětský domov Dolní Počernice a 1. Sportovní občanské sdružení

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: