4. díl Beachpřehazovaná

Čtvrtý díl Dětského domov cupu vyhrály Pyšely ! 
 
33 týmů z dětských domovů přijelo do Prahy o víkendu 15. a 16. září  na čtvrtý díl Dětského domov cupu 2012. Turnaj v beachpřehazované se hrál , jako každý rok v Beachklubu Ládví. Čtyřčlenné týmy z dětských domovů bojovaly celou sobotu, na devíti hřištích, O pohár Michala Novotného. Reprezentant ČR ve snowboardcrossu, několikanásobný mistr ČR a vítěz závodu světového poháru byl patronem tohoto dílu Dětského domov cupu, letos již počtvrté.
Po mnoha dramatických zápasech zvítězily Pyšely, když porazily loňského vítěze  –  Ústí nad Labem a odvezly si  z Prahy 64 bodů do celkového bodování závodu. Ústí si připočte 58 bodů a třetí skončila s 53 body Nová Ves u Chotěboře, která letos zatím vede v celkovém hodnocení Dětského domov cupu.
 
      
 
Partnerům projektu i dětským domovům moc děkujeme a těšíme se na další, poslední soutěžní díl – 5. díl Dětského domov cupu – Cyklistický závod Prevencí proti nehodám, který proběhne  6. a 7. října v Praze Dolních Počernicích pod patronátem Městské Policie Praha.
 
Poděkování patří partnerům: Hlavní město Praha, Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, Beachklub Ládví, Crocodille, České dráhy,  Dorty Domů, Sabe, ACCOR Hospitality a Agentura Roston
 
Další foto na: beachprehazovanas.rajce.net