DDCUP 4. díl

Čtvrtý díl Dětského domov cupu vyhrál tým z Ústí nad Labem ! 

Dětské domovy přijely do Prahy o víkendu na další díl Dětského domov cupu 2011.  Letos už potřetí proběhl turnaj v beachpřehazované na hřišti Beachklubu Ládví pod dohledem patrona akce Michala Novotného. Reprezentant ČR ve snowboardcrossu, několikanásobný mistr ČR a vítěz závodu světového poháru bere svou roli patrona zodpovědně a jako každý rok se kromě pomoci s turnajem ujal i role rozhodčího. Čtyřčlenné týmy ze třiceti dětských domovů  předváděly v průběhu dne neuvěřitelné souboje a do finále, které samozřejmě pískal Michal, se nakonec probojovaly týmy z Ústí a Nepomuku. Po dramatickém boji zvítězilo Ústí nad Labem a odváží si tak z Prahy 64 bodů do celkového bodování závodu. Druhý se s 58 body umístil Nepomuk a na třetím místě s 53 body skončily Dlažkovice. Cenu fair play dostal hráč z vítězného týmu Marek Vytlačil. Ale dárky si zasloužily a dostaly všichni závodníci turnaje.

Partnerům projektu i dětským domovům moc děkujeme a těšíme se na další, poslední soutěžní díl – 5. díl DDCUP Cyklistický závod Prevencí proti nehodám.

Poděkování patří partnerům: Beachklub Ládví, Hlavní město Praha, Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, Crocodille, České dráhy, Klan, Hamr, Dorty Domů a Hewlett Packard