Dětský domov cup 4. díl

 Beachpřehazovaná
Turnajem v Beachpřehazované pokračoval Dětský domov cup 2010. V sobotu 11. září přijely na jeho čtvrtý díl do Prahy čtyřčlenné týmy ze sedmadvaceti dětských domovů.
Nejúspěšnější byly nakonec Pyšely, na druhém místě skončilo Ústí nad Labem Severní terasa před třetími Dlažkovicemi.  Krásný den, ale  prožili všichni, přispělo k tomu i slunečné počasí, skvělý oběd – stejně jako vloni grilování a zejména patron turnaje, Michal Novotný (reprezentant ve snowboardcrossu, několikanásobný vítěz závodu světového poháru).  Beachklub Ládví spolu s ním zapůjčili hřiště dětem zdarma a Michal se turnaje zúčastnil také jako rozhodčí a nakonec předal dětem ceny, spolu s dalším vzácným hostem Nigelem Bellinghamem, ředitelem BritishCouncil.
Partnerům projektu i dětským domovům moc děkujeme a těšíme se na další, 5. díl Dětského domov cupu – Cyklistický závod Prevencí proti nehodám, který proběhne v říjnu v Praze Dolních Počernicích. 
 
Poděkování patří partnerům:Beachklub Ládví, Crocodille, České dráhy, Britské velvyslanectví v Praze, Klan, Cukrárna Lucie a Vydavatelství GrandPrinc

%d blogerům se to líbí: